Matthew Goode

Matthew William Goode

7,8
17 295 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matthew Goode
szymon1984_filmweb

gej? dziwnie to brzmi "schrupałbym" ja pie... hehe

fanzlalka

jo he he :-)

szymon1984_filmweb

Dołączam się :) Też bym schrupał.

arcanuss

on jest tylko mój..mrrrau :D

dawid10809

he he he,dobre:-D

szymon1984_filmweb

To trzymaj sie teraz : on jest tylko mrrau. wyjde za niego i będziemy mieli małe ozymandiasze :-)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
bolec99

Och, och, samozwańczy bramkarz forum internetowego :D Przyśniło mu się, że ma prawo decydować o tym, kto może pisać komentarze na ogólnodostępnej stronie :D Idź na marsz niepodległości, tam pełno takich ćwierćmózgich lunatyków.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
bolec99

Nie wiedziałem, że można być nowoczesnym za wrodzoną cechę biologiczną. Fajnie. Ale chwila, chwila. Czy to w takim razie oznacza, że dzieła Platona, w których pełno homoseksualnej miłości, są dla ciebie zbyt nowoczesne? Niezły masz zapłon. Lepiej niż inkwizycja, zaledwie kilka tysięcy lat w plecy.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
arcanuss

Przecież homoseksualizm , poliamoria, rozwiązłość itd to jest wszystko średniowiecze. Współczesność- to związki formalne których dawniej nie było a dzisiaj są

bolec99

Tobie jako terapia by sie przydalo aby urodzil ci sie dziecko homo

jasiu15

No nie wiem, taki pewnie by wywalił z domu dzieciaka, a przynajmniej urządził mu z życia piekło. Ten typ jest niereformowalny, tzw. zakuty łeb.

Odnośnie Matthew, to faktycznie facet wielkiej urody, który podoba się zarówno kobietom, jak i mężczyznom:)

nikolatesla

Bycie gejem to przecież nie zbrodnia. Co się zaś tyczy Matthew, to mamy tę przewagę, że akurat ten konkretny przystojniak woli panie :P

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
szymon1984_filmweb

Żona, troje dzieci, dajta ludziska spokój.

monika_kozien

Dokładnie! ;D co nie zmienia faktu, że oczy, spojrzenie ma nie z tej ziemi... Jak się uśmiechnie... Ach, rozmarzyłam się ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones