Jonathan Rhys Meyers

Jonathan Michael Francis O'Keefe

7,9
12 480 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jonathan Rhys Meyers

Pojawi się czwartym sezonie Wikingów!!! Informacje potwierdził Michael Hirst podczas Comic Con.
No i to jest świetna wiadomość :D

__luthien__

Wiadomo cokolwiek o jego roli? Wczoraj podczas oglądania premierowego odcinka przyszło mi na myśl, że będzie grał dorosłego, starszego Ivar'a. Być może się mylę, ale pasuje wizualnie do tego obecnego. Brunet, niebieskie oczy, charyzmatyczny i nie do końca normalny. JRM takie role lubi i często gra psychopatów.

Madame_7

Michael Hirst powiedział, że nie może nic zdradzić bo byłby to zbyt duży spojler. Jest ponoć zupełnie nową postacią.
Pozdrawiam

Madame_7

Wizualnie jest straaszliwie podobny do Ivara, jednak najprawdopodobniej grać będzie rolę Edmunda "Męczennika", króla Essex.

raddo

Już potwierdzone że Jonathan zagra saksońskiego biskupa - Heahmunda.

Anakin_Skywalker

Faktycznie, zmyliło mnie podobieństwo imion ;)
Coś więcej na temat jego postaci? Z szybkiego przeszukania gugla na prawdę wiele się o samym Heahmundzie nie dowiedziałem.

raddo

Fanatyczny biskup, który chętnie bierze udział w bitwach. Ma podnieść ciśnienie i popsuć plany Ivarowi. Już nie mogę się doczekać by to zobaczyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones