Jonathan Rhys Meyers

Jonathan Michael Francis O'Keefe

7,9
12 480 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jonathan Rhys Meyers

Moj ideal! Czemu po Polsce nie chodza takie Jonathany :(

Angelique_92

ja jestem taki jonathan;) dla mnie ciekawa rola w Aleksandze.

cheandler1111

Łeeee, akurat :(
to pokaz fote madralo ;P

Angelique_92

Jak znajdziesz jakiegoś to please,call me;>

użytkownik usunięty
Angelique_92

Ja bym nie przesadzała. Wydawał mi się kiedyś przystojny, ale teraz nie wiem zupełnie z jakiej racji. Jego twarz wygląda dobrze zależnie od ujęcia, niezgrabny, nieproporcjonalny, nie można mu nawet przyznać odrobiny wdzięku, patrząc, jak się garbi i kołysze przy chodzeniu. A na planie „Tudorów” moim zdaniem nieprzekonujący.

No cóż,na tym polega urok filmwebu,że mamy różne gusta;)

użytkownik usunięty
m_a_r_t_h_a

Jak najbardziej to rozumiem. ;) Przyjrzę się jeszcze bliżej jego aktorstwu.

To ja mialam na odwrot, kiedys wydawal mi sie brzydki, ale po 3 sezonach tudorow i "wszystko gra" doszlam do wniosku ze jest zajebisty. I jakos mnie teraz do niego ciagnie. :]

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kooma

oj tam
no to co :(
to niemile


Angelique_92

właśnie to było niemiłe, też szukam takiego Jonathana, ja uważam,że on jest miłym i uprzejmym facetem i zachowałby się kulturalnie
pozdrawiam fanki Jonathana ;)

Angelique_92

haha ;)Jonathan ciacho mniami jest niesamowity ;)

Angelique_92

Taaa, cudowny jest, tylko że alkoholik. Na dodatek chyba nie bardzo chce mu się leczyć...

Angelique_92

Taa.. wczoraj pomyślałam sobie dokładnie to samo... Wygląda najlepiej w "Podkręć jak Beckham" i "Dynastii tudorów". Mmmm....^^

użytkownik usunięty
Ms_Sunshine

ja się tak tylko zastanawiam, czy on ma świadomość tego jak bardzo i jak wielu dziewczynom się podoba ? A przede wszystkim tego, że jest tak megaprzystojny, że aż nie wypada takim być... ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Disco_Destroyer

komentarz Disco_Destroyer to nie na tą strone, a poza tym sądzę, że wypowiadający się powyżej raczej nie znają Twojej matki!!


Smutne, smutne x(

l1994inka

za to znaja twojego starego


Disco_Destroyer

jonathan jest po prostu genialny i mam zamiar obejrzeć wszystkie filmy z jego udziałem

trixon1

to nie będzie takie łatwe ;p ja mam podobny cel xD

użytkownik usunięty
Angelique_92

Zajebisty jest :D:D:D
A najgorsze jest to ze mega przypomina mi pewnego kolesia ktorego znam a miec nie moge xD
Tez mam na celu obejrzenie wszystkich filmow z jego udzialem wpatrywanie sie w niego jest bezcenne hahaahahah xD

Angelique_92

Chodzą..

szczepanka

mam nadzieję... ;)

Angelique_92

Chodzą!! Tylko nie zwracają uwagi na kobiety z nosem w sosie z kupy.

mihura

Anżela Zatrute Pióro Jonathan.

mihura

Pewnie najezdzajcie na mnie bo podoba mi sie jakis aktor ;|

Angelique_92

Broń się maleńka broń :)

grzegorzt87ep

Niestety w tym akurat nie jestem dobra ;)

Angelique_92

zanim został królem... ;P http://www.google.co.uk/imgres?imgurl=http://cc.oulu.fi/~jek/jonathan.jpg&imgref url=http://nuppi.deviantart.com/journal/13337752/&usg=__jL-_vxULowah4SrxE5SNqgfD BjY=&h=480&w=285&sz=115&hl=en&start=92&zoom=1&tbnid=2gdICQTeSCPf8M:&tbnh=143&tbn w=80&prev=/images%3Fq%3Dmanga%2Bsexy%2Bboy%2Bpicture%26hl%3Den%26biw%3D1345%26bi h%3D593%26tbs%3Disch:1&itbs=1&iact=hc&vpx=656&vpy=207&dur=93&hovh=291&hovw=173&t x=96&ty=179&ei=Z6VuTNOCCMuTjAeQj8j6CA&oei=wqRuTP3TGpe8jAfP2pD7CA&esq=5&page=5&nd sp=22&ved=1t:429,r:18,s:92

elina81

:O
no coz , kazdy od czegos musi zaczac ;P
Liczy sie to co tu i teraz ;)

elina81

Padłam... :)))

elina81

Zaniemówiłam jak to zobaczyłam ale zgadzam się z Angelique_92 Liczy się się to co robi teraz a aktorem jest świetnym

trixon1

hahahaha
mimo wszytko i tak jest świetny :D

Angelique_92

W Polsce niestety takiego nie znajdziesz

Beksa100

Siedząc przy komputerze na pewno nie;P

Angelique_92

Ale jajca!

kadlubia

Trzeba przyznać, że król go uszlachetnił ;) i już wszyscy patrzą na niego przez pryzmat tej roli, a tak na marginesie wyszło, że z takiego sobie ekhem 'młodela' narodził się niezły aktor :)

libella

Tej, libella! Jesteś z GiKu?

kadlubia

Co to GiK?

Angelique_92

Pewnie dlatego, że JRM występuje w liczbie pojedynczej i nie ma fizycznej możliwości żeby był i tu i tam:P

Angelique_92

Matko jedyna dziecko ogarnij się.

Angelique_92

Może chodzą, ale nie przychodzi im do głowy żeby zapukać do twojego pokoiku w którym całymi dniami przesiadujesz obżerając się chipsami i kiełbachą, żłopiąc colę, pierdząc w zapoconą pościel w czasie seansu kolejnego filmu zassanego z torrentów z Meyersem w roli głównej.
Może i by nawet podeszli w czasie któregoś z nielicznych twoich wyjść do sklepu po zapas sadła, ale w dziwny sposób odstręcza ich twoje zatłuszczone łebsko z włosami zniszczonymi od fioletowej farby, oraz talia typu baleron, na widok której każdy miłośnik chabaniny nerwowo przełyka ślinę.

adammo1313

Calkiem ciekawa riposta. Ale nie znasz mojego trybu zycia i wygladu wiec nie wylewaj na mnie litrow pomyj . Nie musisz irytowac sie moimi zachwytami pod adresem aktora. Moze gdybym cie znala zachwycalabym sie toba. Chociaz po twoim zachowaniu watpie. pozdrawiam

Angelique_92

W Polsce jest bardzo dużo przystojnych facetów niestety na ich nieszczęście sami tego nie wiedzą ;) . Z każdego idzie wykrzesać piękno . Ja postrzegam to tak , na zachodzie facet jest zadbany a w Polsce taki facet to w ocenie kolegów-PEDAŁ . Drogie panie jak będziecie widziały w Polsce nieprzeciętnego mężczyznę to dajcie mu jakiś znak ( uśmiech , spojrzenie ) niech doda mu energi do dalszej pracy nad sobą .

robert_fk

Spotkalam zadbanego, nieprzecietnego faceta. Nowy w pracy wiec zagadalam, swietny naprawde. No i gej. Wiec cos w tym jest ze w Polsce tylko geje sa zadbani. To nie pierwsze moje doswiadczenie w tym temacie.

Angelique_92

Ja spotkałem się ze stwierdzeniem że facet zadbany po 30-stce to na pewno ma kryzys wieku średniego :)

użytkownik usunięty
robert_fk

co to znaczy zadbany?!? bo ja nie znosze metroseksualnych! ktos taki jak Ch.Ronaldo,Beckham itp sa dla mnie odpychajacy!

To prawda Ronaldo i Beckham to takie lalusie . Jan Nowicki powiedział nawet że Beckhamowi jeszcze tylko piórko w dupe wsadzić tyle ma ozdóbek na sobie :) Jest pewna granica która jest dla facetów bardzo wązka , a przekroczenie jej jest bardzo źle odbierane . Kobietom w kwestii wizerunku wolno wiecej . Lecz to Wy drogie panie przy doborze partnera klasyfikujecie go względem zdrowotnym ; piękne oczy ,cera ,białe zęby . Czyli musi być zadbany ...

użytkownik usunięty
robert_fk

Poprawiam zdanie: ''Lecz to Wy drogie panie przy doborze partnera klasyfikujecie go TAKZE względem zdrowotnym'' bo nie tylko wyglad zewnetrzny sie liczy.

Oj , głuptasek ze mnie :)

użytkownik usunięty
robert_fk

hehe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones