PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=150528}

Wszystko gra

Match Point
7,4 98 066
ocen
7,4 10 1 98066
7,0 32
oceny krytyków
Wszystko gra
powrót do forum filmu Wszystko gra

Zakończenie

ocenił(a) film na 7

Nie podobało mi sie zakończenie tego filmu. Uważam, że koniec mógł nastąpić (i byłby znacznie
lepszy) w dwóch miejscach:
1. Gdy bohater zabił Nolę
2. Gdy wyrzucił obrączke, ktora dawała sygnał, że "przegrał" (myślę, że jest to nawiązanie do
początkowej sceny).

Sama ostatnia scena tez była nie najgorsza, aczkolwiek wcześniejsze sceny (począwszy od tego,
gdy zona oznajmiła , ze jest w ciąży), były po prostu nudne. Co wy o tym myślicie? :)

ocenił(a) film na 7
write321

Cały film nawiązywał do "Zbrodni i kary" Dostojewskiego, więc idiotyzmem byłoby przerwać wątek w takim momencie, skoro koncept filmu jest na tym oparty. Poza tym, wyrzucenie obrączki było ewidentnym nawiązaniem do początkowej sceny, tutaj nie ma żadnego 'być może'. No i cóż to byłby za Allen, gdyby nie nadał swojemu dziełu tego 'smaczku', którym niewątpliwie było zakończenie?

Poza tym, to właśnie zakończenie było najlepsze w tym filmie; łamało koncept oraz stereotypy związane z walką dobra ze złem. To jest właśnie dobre kino, skłaniające do przemyśleń.

ocenił(a) film na 7
felices

He, Żadnego smaczku tam nie było na końcu kolego/koleżanko.... Zbrodnia i kara???? chyba nie dla głównego bohatera .. wyszedł bez szwanku, bzykał obie, żył jak król, kto by tak nie chciał.

ocenił(a) film na 7
Maverick0069

Koleżanko :D

Mówiłam, że to cały koniec był tym 'smaczkiem', a nie jakieś jego fragmenty. Allenowskie kino - bez dwóch zdań :)

ocenił(a) film na 10
write321

Bez sensu byloby przerywac film w momencie wyrzucenia obraczki...przeciez wlasnie dzieki szczesciu, ze ona upadla po tej stronie barierki i znalazl ja ten ćpun, Chris zostal poza podejrzeniami. Od poczatku byla mowa o tym jak wazna role w zyciu odgrywa szczescie... Film genialny. Swietny klimat i zakonczenie wreszcie dobre!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones