PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=150528}

Wszystko gra

Match Point
7,4 98 054
oceny
7,4 10 1 98054
7,0 32
oceny krytyków
Wszystko gra
powrót do forum filmu Wszystko gra

Wyjątkowy film bo thriller , którego reżyserem jest Woody Allen. Dobrze skonstruowana
fabuła.
Strasznie mi się ten film podobał.

ocenił(a) film na 3
pawel2w

a ja powiem wręcz przeciwnie...film jest diabelnie nudny i przewidywalny.gra aktorska owszem świetna..ale cały film ciągnął się w nieskończoność.absolutne zero napięcia,nie tego się spodziewałem

Razjel91

To zalezy ja wczoraj byłem na maratonie. Były momenty lepsze i gorsze ale ogólnie film mi się podobał.

ocenił(a) film na 3
pawel2w

tak samo :D dla mnie film zupełnie się nie nadawał na 3 nad ranem.każdy będzie miał swoją opinię po obejrzeniu.jeszcze nie trafił się taki co by wszystkim dogodził ;)

Razjel91

A jak masz na imię. Wybierasz się na offline 2012?

pawel2w

Wg mnie na maratonie powinien być wcześniej, niestety był ostatni :(
Mi się baardzo podobał, zresztą to nie pierwszy raz gdy go oglądałam - za to po raz pierwszy na dużym ekranie :) szkoda tylko że tak wielu ludzi było już znudzonych i nic tylko przeszkadzali :/

katherine_4

Wszystko gra był przedostatnim filmem. A w którym kinie byłaś?

pawel2w

Zabrze ;) u nas przedostatnie było "vicky christina barcelona" :)

katherine_4

To w Warszawie odwrotnie. Przyjeżdżasz na Offline 2012 do Wawy?

ocenił(a) film na 9
pawel2w

To był jeden z ostatnich dobrych filmów Allena, z "Vicky" dał ciała.

verydeadswan

Właśnie. Moze jak za pierwszym razem oglądałem ten film to za bardzo ta intryga mnie nie wciągnęła ale kolejny raz totalnie byłem zahipnotyzowany:)

pawel2w_3

Masz rację . Ten film to jest wienka na torcie.

pawel2w

Potwierdzam . Za pierwszym raz mnie trochę ten film znużył ale kolejne obejrzenie go totalnie mnie zaciekawiło.

pawel2w

Właśnie. Moze jak za pierwszym razem oglądałem ten film to za bardzo ta intryga mnie nie wciągnęła ale kolejny raz totalnie byłem zahipnotyzowany:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones