PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=150528}

Wszystko gra

Match Point
7,4 98 066
ocen
7,4 10 1 98066
7,0 32
oceny krytyków
Wszystko gra
powrót do forum filmu Wszystko gra

OMFG

ocenił(a) film na 9

Losie, dokładnie 5 minut temu skończyłam oglądać ten film... Tak mi się po nim płakać chce :C. Tak dennego filmu dawno nie oglądałam, chyba gdyby nie Scarlett, to wolałabym oglądać Zmierzch do końca mojego życia, niż to gówno. Gdy minęła godzina ja miałam wrażenie, że minęła wieczność... Pomijając muzykę -.- Po tym filmie mam ochot wpakować sobie kulkę w łeb...

AkaraBruce

śmiało, rób co chcesz, tylko nie dręcz Nas takimi bzdetami jakie wypisujesz

ocenił(a) film na 9
awksom

Wiesz, popełniłam ten błąd, że napisałam tę wypowiedź tak wcześnie, bo dopiero teraz skapnęłam się, że ten film tak jakby łączy się ze Zbrodnią i Karą XD. Jeśli brać to pod uwagę, to film jest genialny, co nie zmienia faktu, że jest monotonny, a muzyka denerwująca XD.

ocenił(a) film na 6
AkaraBruce

A jak się ma ocena 9 do takiego komentarza? Film niby beznadziejny po czym dajesz prawie najwyższą ocenę...

ocenił(a) film na 9
lechucc

Losie, irytują mnie tacy ludzie jak Ty(wiem sama też jestem irytująca, ale to swoją drogą...). Na początku filmu nie zrozumiałam i zbyt pospiesznie napisałam tę wypowiedź. Po pewnym czasie jednak zrozumiałam o co chodzi, zauważyłam związek tego filmu ze "Zbrodnią i Karą" F. Dostojewskiego, więc obejrzałam ten film ponownie, aczkolwiek tym razem go zrozumiałam... Wiec to samo z siebie wynika, iż ocenę też powinnam zmienić. "Ta da"

ocenił(a) film na 6
AkaraBruce

"co nie zmienia faktu, że jest monotonny, a muzyka denerwująca" i dup - 9. Zastanów się nad tym co piszesz.

ocenił(a) film na 9
lechucc

Mam inny gust muzyczny, a film jest monotonny, co nie zmienia faktu, że po "zrozumieniu" bardzo mi się spodobał. Wiesz... "zastanów się nad tym co piszesz" jakoś mało do mnie przemawia, zawsze myślę o tym, co piszę. Jeśli Ci się to nie podoba nie musisz dalej ciągnąć tego tematu.

ocenił(a) film na 8
AkaraBruce

Odstaw narkotyki

ocenił(a) film na 9
kashmir23

Nie biorę... Prędzej bym się zabiła, a do tego mi się nie spieszy ;_;

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones