PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=150528}

Wszystko gra

Match Point
7,4 98 066
ocen
7,4 10 1 98066
7,0 32
oceny krytyków
Wszystko gra
powrót do forum filmu Wszystko gra

Świetny!

ocenił(a) film na 8

Świetny! Mimo pewnego rodzaju napięcia podczas jego oglądania całość po prostu perfekcyjna.
Rzadko się zdarza żeby tytuł był w takim stopniu adekwatny do filmu. Cały mechanizm
zdrady/romansu został pięknie zobrazowany. Akcja z obrączką nie wpadającą do rzeki? Myślałem
właśnie, że to będzie ten net, który go zgubi a tu takie zaskoczenie :) Oczywiście na film wpadłem
dzięki pięknej Scarlett !

ocenił(a) film na 8
MrCreep

Chciałem coś napisać od siebie na temat tego świetnego filmu ale napisałeś już wszystko więc się nie będe powtarzał! Akcja z obrączką genialna, tyeż myślałem że piłka zostanie po jego stronie i będzie peszek, a z ostatnim zdaniem twojego wpisu zgodzę się chyba jak każdy kinoman o płci podobnej do naszej:)

ocenił(a) film na 9
MrCreep

Również się zgadzam.Odważę się nawet określić go perfekcyjnym .Już dwa razy go oglądałam i zapewne obejrzę go jeszcze niejeden raz .Mistrzostwo jeśli chodzi o scenariusze Allena.Nie wiem co za słaby umysł w jakimś wpisie stwierdził ,że film nie wciąga...ja byłam jak zaczarowana. Jest może trochę długi ale takie filmy są dla cierpliwych ,którzy od filmu oczekują czegoś więcej niż prostej i mało skomplikowanej treści.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones